Android Veri Kurtarma Programı

10 Mart 2012
203 Okunma
Yorum Yok
     

Wondershare firması android telefonlar için geliştirdiği veri kurtarma programı çok popüler. Yazılım yeni olmasına rağmen çok çabuk ismini duyurdu diyebiliriz. Program ile Android işletim sistemli telefonlarınızdan silinen resim, müzik vb. dosyaları geri getirme işlemi yapabilirsiniz.

Diyelim ki yanlışlıkla hafıza kartınızı formatladınız. ”Tüh bütün resimlerim gitti” demeyin! Üzülmeyin. Sadece birkaç tık ile Wondershare Android Data Recovery kullanın ve silinen dosyalarınız geri gelsin.

Veri kurtarma programı Samsung, Lenovo, HTC, Motorola, Sonyericsson, LG ve daha birçok markanın android işletim sistemli telefonlarında sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Android veri kurtarma programını indir,

     

daha sonra cep telefonunu USB bağlantısı yardımı ile bilgisayarına bağla.

Android Veri kurtarma işlemini başlat ve işte size süper bir veri kurtarma programı! Üstelik ücretsiz.

Yazar Bilgileri

yasin@iyiblog.info
iyiblog.org ile ilgili görüş, öneri ve reklam isteklerinizi iletişim bölümünden bize iletebilirsiniz. En çok 48 saat içerisinde dönüş yapılacaktır.

Bir Cevap Yazın

spb_tv_android
Android Ücretsiz Televizyon Uygulaması

Android işletim sistemli cebinizden televizyon izlemek ister miydiniz? Bu ücretsiz televizyon uygulaması ile 150'den fazla televizyon veya video kanalını izleyebilirsiniz....

Kapat
Android - Bilgisayar - Blogger - CSS - Database - Dijital Fotoğraf Makineleri - Foto Galeri - Güncel - Joomla - Karikatür - Photoshop - Programlar - Seo - Sosyal Medya - TV - Videolar - Web - Wordpress - Yandex - Yaşam -