Aşağıdaki Eklenti Bozuldu Shockwave Flash Chrome Hatası Çözümü

1 Mart 2012
137 Okunma
4 Yorum
     

Google’ın ürünü olan Chrome tarayıcısı ile internette gezinirken ansızın oluşabilecek hatalardan biri olan Shockwave Flash eklentisinin bozulması birçoğumuzun keyfini kaçırmıştır. Hata mesajı olarak ChomeAşağıdaki eklenti bozuldu Shockwave Flash şeklinde mesaj ile kullanıcıyı bilgilendiriyor.

Peki bu keyfimizi kaçıran tarayıcı hatasına karşın ne yapmalıyız? Nasıl bir çözüm yolu izlemeliyiz? Shockwave Flash eklentisinin bozulması hatasına karşın yapılabilecek en kesin çözüm ”Chrome Shockwave Flash eklentisi” ni tekrar kurmak olacaktır.

Google Chrome tarayıcısını kullanarak Shockwave player indirme adresine gidin. Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi siyah ok işareti ile belirttiğim ”Agree and install now” butonuna basın. Bu bizim Shockwave Player için kullanım koşullarını kabul ettiğimize dair onaylama durumudur.

     

Yükleme bittikten sonra açılan Flash Player yükleyicisini talimatlara göre kurun. Sadece bir kaç tık ile kurulabilecek kadar basit bir eklentidir. Daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatıp internette gezinmeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

yasin@iyiblog.info
iyiblog.org ile ilgili görüş, öneri ve reklam isteklerinizi iletişim bölümünden bize iletebilirsiniz. En çok 48 saat içerisinde dönüş yapılacaktır.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

facebook
Facebook Sayfa İsmini Değiştirme Talebi

Facebook yenilik üstüne yenilik yapıyor. Bundan önce şuan popüler olan zaman tüneli özelliğini eklemişlerdi. Şimdide yeni uygulamaya geçen Facebook sayfasının ismini...

Kapat
Android - Bilgisayar - Blogger - CSS - Database - Dijital Fotoğraf Makineleri - Foto Galeri - Güncel - Joomla - Karikatür - Photoshop - Programlar - Seo - Sosyal Medya - TV - Videolar - Web - Wordpress - Yandex - Yaşam -